KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13557176
nr 1355 7176
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Färgetsningar, 2 st, Signerad, numrerad 1/1, daterad 1989. Motivet: 40x29 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:59:06
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
19 okt